Květinové aranže a dekorace

Přemýšlíte, čím ozvláštníte svůj dům, byt či kancelář? Hledáte pro někoho vhodný dárek k narozeninám, k svátku, k výročí či k jiné příležitosti? Pořádáte party, ples či svatbu a potřebujete květinovou výzdobu? Pak jste na správném místě u nás v Holflor Studiu 1, kde si zákazník může vymyslet jakoukoliv dekoraci, kterou by si přál ať už jako dárek pro někoho nebo pro radost pro sebe.

Přání zákazníka je pro nás prioritou a pokaždé jsme připraveni zhotovit aranž či dekoraci přesně dle představ zákazníka.

Zároveň u nás najdete pro inspiraci mnoho dekorací již zhotovených. Vždy máme připravené krásné sezónní dekorace, které jsou mimo jiné vystavené v kavárně Amsterdam. Můžete vybírat naaranžované věnce, svícny, zajímavé aranže květin v košíkách, vázách, sklenicích, či mísách. Již připravené dekorace si můžete rovnou koupit, nebo se můžete nechat inspirovat a objednat si dekoraci dle svých představ.

 

Podívejte se do fotogalerie na naši práci:

Květinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekoraceKvětinové aranže a dekorace