Řezané květiny

V Holflor Studiu 1 nabízíme velice širokou škálu prvotřídních řezaných květin. Studio je zásobováno dvakrát týdně čerstvými květinami přímo z holandské burzy. Naší velkou výhodou je, že firma Holflor provozuje také velkoobchod s květinami, tudíž jsme soběstační a květiny odebíráme přímo od holandských pěstitelů. Proto můžeme zaručit čerstvost, prvotřídní kvalitu, velice široký sortiment a příznivé ceny

U nás v Holflor Studiu 1 razíme heslo "květiny dostupné pro všechny, květiny do každé domácnosti" a nabízíme prvotřídní zboží za rozumné ceny. Dbáme na to, aby každý zákazník dostal za svoje peníze tu nejlepší kvalitu a naším cílem je, aby se nám spokojení zákazníci vraceli. Pro to děláme maximum, aby každý odcházel z Holflor Studia 1 spokojený a s příjemným pocitem z dobrého nákupu.

Nabízíme květiny klasické nabídky (růže, gerbery, germiny, lilie, chryzantémy, karafiáty, kaly, tulipány, pivoňky, zeleň…), ale také mnoho dalších méně známých druhů (strelicie, eustomy, alstromerie, frezie, hypericum, hortenzie…). Na Vaši objednávku můžeme zajistit druhy květin, které v České republice nejsou běžně k dostání. Navštivte naše Holflor Studio 1 - věříme, že budete spokojeni.