Hrnkové květiny

Živé květiny jsou ozdobou každého domu, bytu či kanceláře. Lidé se v místnosti s živými květinami cítí vždy příjemněji. V současné době lidé utíkají z paneláků a betonových měst do přírody načerpat trochu energie a dobré nálady. Přineste si kousek přírody do svého domova, či do práce a udělejte si život hezčí.

Krásné květiny dokonale oživí každý interiér!

V Holflor Studiu 1 nabízíme nepřeberné množství hrnkových květin a rostlin. U nás si každý přijde na své a může si vybrat z široké nabídky květin pokojovýchi venkovních, květin zelených i kvetoucích, a to nejrůznějších druhů a velikostí. Nabízíme tropické rostliny, jakými jsou exotické palmy, ficusy, draceny, yucy, noliny, strelicie, mostery, scheflery, citrovníky a mnoho dalších.
V naší stálé nabídce jsou orchideje různých druhů a barev, anturie, hortenzie, guzmánie, bramboříky, růžičky i fialky. Dále nabízíme široký sortiment květin venkovních, jakým jsou například nejrůznější keře, stromky, buxusy, olivovníky, japonské javory, bambusy, tůje, trvalky a mnoho dalších. Prohlédněte si ukázku naší nabídky ve fotogalerii a přijďte si k nám vybrat svůj kousek přírody.